MaxPure (ASME BPE)

Treść

MAXPURE – JAKO PIERWSZY OTRZYMAŁ CERTYFIKAT ASME BPE

Produkty linii MaxPure są specjalnie zaprojektowane, aby spełniać najbardziej wyśrubowane standardy farmaceutyczne. Z gwarantowaną chropowatością powierzchni, wysoką jakością wytworzenia i pełną kontrolą produkcji, wyroby MaxPure są idealnym rozwiązaniem dla czystych instalacji w przemyśle farmaceutycznym.

Produkty MaxPure są zgodne z zaleceniami różnorodnych organizacji kontrolnych na całym świecie jak FDA, NICE, ICH, EMEA.

Co wyróżnia nasze produkty dla farmacji

Gwarantowana czystość

Produkty EGMO przechodzą proces automatycznego polerowania i są wolne od wszelkich zanieczyszczeń, dzięki unikalnemu procesowi czyszczenia. Zapewnia to najwyższy standard wykończenia powierzchni i pozwala na łatwe czyszczenie rurociągów, dzięki czemu eliminuje ryzyko wad.

Każdy element przechodzi też proces pasywacji wg ASME BPE oraz ASTM A967.

Nic nie pozostawiamy przypadkowi

Każdy element opuszczający fabrykę przechodzi skrupulatną i szczegółową inspekcję, aby zapewnić najwyższą jakość i pełną zgodność z wymaganiami farmaceutycznego standardu ASME-BPE 2012.

W razie potrzeby, wszystkie produkty mogą być identyfikowane poprzez swoje certyfikaty, które dostępne są w każdej chwili. Proces produkcji każdego elementu jest w pełni śledzony od przyjęcia materiału wyjściowego, poprzez kontrolę międzyoperacyjną, aż po ostateczną inspekcję wraz ze znakowaniem i pakowaniem.

Cały proces wytworzenia pojedynczego elementu jest w całości dokumentowany poprzez swój unikalny numer partii.